Φοιτητές

Φοιτητές 2019-2020

1 ΑΙΔΑΡΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
3 ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
4 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
5 ΚΑΤΣΙΠΕΡΗ ΖΩΗ
6 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
7 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ
8 ΜΑΡΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
10 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
11 ΠΑΠΑΜΑΡΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ
12 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
13 ΤΟΥΣΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14 ΦΩΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Φοιτητές 2018-2019

1    ΑΚΑΝΤΖΙΛΙΩΤΗΣ    ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2    ΑΡΓΥΡΟΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3    ΒΕΛΔΕΜΙΡΗ    ΦΩΤΕΙΝΗ
4    ΓΑΒΡΙΗΛ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5    ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΙΑ    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
6    ΓΕΩΡΓΟΥΣΑΚΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
7    ΚΑΓΙΟΓΛΟΥ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
8    ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ    ΑΘΑΝΑΣΙΑ
9    ΚΑΤΣΑΒΑΚΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ
10    ΚΑΤΣΑΜΑΚΑΣ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ
11    ΚΟΛΙΤΣΙΔΑΚΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
12    ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ
13    ΚΡΟΥΠΗ     ΓΕΩΡΓΙΑ
14    ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15    ΜΙΚΕΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ
16    ΜΙΞΙΟΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
17    ΜΠΑΙΡΑΚΛΙΛΗ    ΠΟΛΥΞΕΝΗ
18    ΜΠΑΝΤΡΑΛΕΞΗ    ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
19    ΝΤΟΒΑΣ    ΠΑΥΛΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ
20    ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
21    ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22    ΤΖΙΟΤΖΙΟΥ    ΑΓΓΕΛΙΚΗ
23    ΧΑΤΖΑΚΗΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ
24    ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    ΝΙΚΟΛΕΤΑ
25    ΧΙΟΝΙΔΗΣ    ΣΤΑΥΡΟΣ
26    ΧΡΙΣΤΟΥ    ΙΩΑΝΝΑ

Φοιτητές 2017-2018

1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
3 ΓΙΑΛΑΜΙΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ
4 ΓΚΕΚΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
5 ΖΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ
6 ΖΗΝΔΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
7 ΚΑΠΟΥΝΙΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
8 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
9 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
10 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
11 ΚΑΡΕΚΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
12 ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
13 ΜΑΝΤΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14 ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 ΝΤΑΦΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
16 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
17 ΣΑΚΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
18 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ονοματεπώνυμο

Φωτογραφία

Βαρσάμης Χρήστος
Βασιλειάδης Βασίλειος
Ζαφειρίου Θωμάς
Καρτάλης-Καούνης Θεοχάρης
Κολότσιος Γεώργιος
Κυρούδη Μαρία
Μελίδης Λάζαρος
Μόσχου Σοφία
Μουσμουλά Κυβέλη
Μπέζας Μάριος-Ζώης
Ρουπακιά Ευθυμία
Τζαφέρης Αλέξανδρος
Τσακνάκης Βασίλειος
Τσαρίδης Χρήστος
Τσιριπίδου Κωνσταντίνα
Φυτόπουλος Κυριάκος

Φοιτητές 2015-2016

Ονοματεπώνυμο

Φωτογραφία

ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
ΑΛΛΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΡΜΟΥΤΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ
ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΜΑΥΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΤΕΡΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ-ΜΑΡΙΑ
ΠΑΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΠΑΤΣΙΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΕΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΕΤΣΑΝΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ

Φοιτητές 2014-2015

Ονοματεπώνυμο

Φωτογραφία

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΓΚΙΜΠΡΙΞΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΕΚΜΕΚΤΣΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΕΥΣΤΑΘΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ
ΜΑΝΤΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΗΤΡΟΛΙΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΝΤΙΝΟΥΔΗ ΟΛΓΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΑΠΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΚΟΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΦΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Φοιτητές 2013-2014

Ονοματεπώνυμο

Φωτογραφία

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΛΑΟΥΡΗ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
ΕΥΤΕΡΠΗ ΔΕΛΛΙΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΑ ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΡΕΤΣΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΑ
ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΤΣΙΚΩΣΤΑ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΝΑΞΑΚΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΝΟΥ
ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΙΣΤΟΦΙΔΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΣΑΓΔΗ
ΗΛΕΚΤΡΑ ΤΣΩΛΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥΛΗΣ

Φοιτητές 2012-2013

Ονοματεπώνυμο

Φωτογραφία

Βρατσικίδης Αθανάσιος
Δαστιρίδου Κωνσταντίνα
Ηλίου Κωνσταντίνος
Κάης Παύλος
Καραγεωργίου Γεώργιος
Καραφαγκά Στέλλα
Κόπανος Δημήτριος
Κοτσίρη Σοφία
Λάμπρου Δέσποινα
Ξεφτέρη Δήμητρα
Οικονομάκης Μύρων
Παπαδημητρίου Αικατερίνη
Παπαδόπουλος Μάνθος
Τσακίρης Ιωάννης
Φουρκιώτης Ηλίας
Χατζηπαναγιωτίδου Παναγιώτα

Φοιτητές 2011-2012

Ονοματεπώνυμο

Φωτογραφία

Αναστασιάδου Χαρούλα
Αποστόλου Ευθύμιος
Γενηκόμσου Αικατερίνη
Γκόκτση Κυριακή
Δημητριάδου Δέσποινα
Δράγος Κοσμάς
Θρουμουλόπουλος Αμφιλόχιος
Καλούτσας Απόστολος
Καραγιαννιός Αθανάσιος
Κουτρώνας Απόστολος
Μπαντιάς Αλέξανδρος
Περιλής Θεόδωρος
Σκορδέλη Μιλτώ
Σκουλίδου Δέσποινα
Τρικαλιώτη Αρετή-Δέσποινα
Τσινάρης Άγγελος
Φιλίππα Αργυρώ
Χριστοδούλου Κωνσταντίνος

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΠΟΥΔΩΝ
Αειφόρος Σχεδιασμός Τεχνικών Έργων έναντι σεισμού και άλλων φυσικών κινδύνων

Επικοινωνία


Γραμματεία ΠΜΣ "ΑΣΤΕ"
2310.994209
akaratze@civil.auth.gr