Φοιτητές

2019-2020

1 ΑΙΔΑΡΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
3 ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
4 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
5 ΚΑΤΣΙΠΕΡΗ ΖΩΗ
6 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
7 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ
8 ΜΑΡΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
10 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
11 ΠΑΠΑΜΑΡΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ
12 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
13 ΤΟΥΣΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14 ΦΩΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2018-2019

1 ΑΚΑΝΤΖΙΛΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2  ΑΡΓΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3  ΒΕΛΔΕΜΙΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
4  ΓΑΒΡΙΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5  ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
6  ΓΕΩΡΓΟΥΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
7  ΚΑΓΙΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
8  ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
9  ΚΑΤΣΑΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10 ΚΑΤΣΑΜΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
11 ΚΟΛΙΤΣΙΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
12 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
13 ΚΡΟΥΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
14 ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 ΜΙΚΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
16 ΜΙΞΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
17 ΜΠΑΙΡΑΚΛΙΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ
18 ΜΠΑΝΤΡΑΛΕΞΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
19 ΝΤΟΒΑΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ
20 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
21 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22 ΤΖΙΟΤΖΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
23 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
24 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
25 ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
26 ΧΡΙΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

2017-2018

1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
3 ΓΙΑΛΑΜΙΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ
4 ΓΚΕΚΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
5 ΖΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ
6 ΖΗΝΔΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
7 ΚΑΠΟΥΝΙΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
8 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
9 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
10 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
11 ΚΑΡΕΚΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
12 ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
13 ΜΑΝΤΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14 ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 ΝΤΑΦΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
16 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
17 ΣΑΚΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
18 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2016-2017

1 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ
2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ
3 ΖΑΦΕΙΡΊΟΥ ΘΩΜΆΣ
4 ΚΑΡΤΑΛΗΣ-ΚΑΟΥΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
5 ΚΟΛΟΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΚΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ
7 ΜΕΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
8 ΜΌΣΧΟΥ ΣΟΦΙΑ
9 ΜΟΥΣΜΟΥΛΑ ΚΥΒΕΛΗ
10 ΜΠΕΖΑΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΖΩΗΣ
11 ΡΟΥΠΑΚΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑ
12 ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
13 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
14 ΤΣΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
15 ΤΣΙΡΙΠΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
16 ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

2015-2016

1 ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
2 ΑΛΛΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
3 ΑΡΜΟΥΤΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ
4 ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
6 ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
7 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
8 ΜΑΥΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
9 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 ΝΤΕΡΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ-ΜΑΡΙΑ
11 ΠΑΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
12 ΠΑΤΣΙΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13 ΠΕΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14 ΠΕΤΣΑΝΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ

2014-2015

1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
3 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
4 ΓΚΙΜΠΡΙΞΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5 ΕΚΜΕΚΤΣΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
6 ΕΥΣΤΑΘΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7 ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
8 ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10 ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ
11 ΜΑΝΤΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΜΗΤΡΟΛΙΟΥ ΣΟΦΙΑ
13 ΝΤΙΝΟΥΔΗ ΟΛΓΑ
14 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
15 ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
16 ΠΑΠΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
17 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
18 ΣΚΟΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19 ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
20 ΦΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2013-2014

1 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΛΑΟΥΡΗ
2 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
3 ΕΥΤΕΡΠΗ ΔΕΛΛΙΟΥ
4 ΕΥΘΥΜΙΑ ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ
5 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΡΕΤΣΟΥ
6 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
7 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΑ
8 ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΤΣΙΚΩΣΤΑ
9 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΝΑΞΑΚΗΣ
10 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΝΟΥ
11 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
12 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΙΣΤΟΦΙΔΟΥ
13 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΣΑΓΔΗ
14 ΗΛΕΚΤΡΑ ΤΣΩΛΟΥ
15 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥΛΗΣ

2012-2013

1 ΒΡΑΤΣΙΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 ΔΑΣΤΙΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
3 ΗΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΚΑΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
5 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΚΑΡΑΦΑΓΚΑ ΣΤΕΛΛΑ
7 ΚΟΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8 ΚΟΤΣΙΡΗ ΣΟΦΙΑ
9 ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
10 ΞΕΦΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
11 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ
12 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
13 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΘΟΣ
14 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15 ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
16 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2011-2012

1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΆΔΟΥ ΧΑΡΟΎΛΑ
2 ΑΠΟΣΤΌΛΟΥ ΕΥΘΎΜΙΟΣ
3 ΓΕΝΗΚΌΜΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΊΝΗ
4 ΓΚΌΚΤΣΗ ΚΥΡΙΑΚΉ
5 ΔΗΜΗΤΡΙΆΔΟΥ ΔΈΣΠΟΙΝΑ
6 ΔΡΆΓΟΣ ΚΟΣΜΆΣ
7 ΘΡΟΥΜΟΥΛΌΠΟΥΛΟΣ ΑΜΦΙΛΌΧΙΟΣ
8 ΚΑΛΟΎΤΣΑΣ ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ
9 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΌΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ
10 ΚΟΥΤΡΏΝΑΣ ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ
11 ΜΠΑΝΤΙΆΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ
12 ΠΕΡΙΛΉΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ
13 ΣΚΟΡΔΈΛΗ ΜΙΛΤΏ
14 ΣΚΟΥΛΊΔΟΥ ΔΈΣΠΟΙΝΑ
15 ΤΡΙΚΑΛΙΏΤΗ ΑΡΕΤΉ-ΔΈΣΠΟΙΝΑ
16 ΤΣΙΝΆΡΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ
17 ΦΙΛΊΠΠΑ ΑΡΓΥΡΏ
18 ΧΡΙΣΤΟΔΟΎΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ

ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΠΟΥΔΩΝ
Αειφόρος Σχεδιασμός Τεχνικών Έργων έναντι σεισμού και άλλων φυσικών κινδύνων

Επικοινωνία


Γραμματεία ΠΜΣ "ΑΣΤΕ"
2310.994209
akaratze@civil.auth.gr